مشاور و مجری تخصصی شبکه های محلی و زیرساخت فناوری اطلاعات اجرای پروژه های فناوری اطلاعات و زیرساخت های شبکه توسط متخصصین و نیرو های کارامد سپهر فناوران البرز اطلاعات بیشتر راه حل های نهایی برای نیازهای دیجیتالی شما از ابتدا شروع فرایند تا انتهای پروژه در کنار شما هستیم اطلاعات بیشتر
server room

شبکه و ارتباطات تخصص ماست

پیاده سازی و پیکربندی انواع شبکه های کامپیوتری (Lan, Man, Wan)

امروزه هیچ کس نمی تواند انکار کند که تقریبا همه سازمان ها، موسسات، آموزشگاها، شرکت ها و… در حال استفاده از شبکه های کامپیوتری هستند، آن هم به یک دلیل ساده: ارتباط منظم، یکپارچه و سریع سیستم های کامپیوتری جهت انتقال انواع مختلف اطلاعات. استفاده از شبکه های کامپیوتری اگرچه غالبا کارها را ساده تر می کند، اما الزاما همیشه این طور نیست و گاهی اوقات پیچیدگی های خاص خودش را خواهد داشت که مرتفع کردن این پیچیدگی ها و مشکلات شاید از دایره دانش، حوصله و زمان شرکت ها و موسسات خارج باشد.

شرکت فناوران سپهر البرز با بهره گیری از تجارب 15 ساله متخصصین خود در حوزه شبکه های کامپیوتریT آماده است تا با ارائه راهکارهای مناسب و مشاوره توسط متخصصین زبده، سعی بر حل مشکلات و ایجاد امنیت بیشتر و کاهش هزینه های شما داشته باشد.

اطلاعات بیشتر
تماشا فیلم آموزشی

بهترین مشاوره را از ما بخواهید

شرکت فناوران سپهر البرز با 15 سال تجربه در حوزه شبکه های کامپیوتری ، خدمات زیر را ارائه می نماید:

نصب و راه اندازی سرور های مجازی ُEsxi

نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته

فروش سخت افزار شبکه و کامپیوتر

نصب و راه اندازی انواع شبکه های محلی بی سیم

خدمات پسیو و اکتیو

نصب و راه اندازی تلفن های تحت شبکه Voip و سانترال

پشتیبانی و عیب یابی انواع شبکه

network

نگهداری و پشتیبانی شبکه تخصص ماست!

ارتباط شبکه خود را با ما بیمه کنید!

ویژگی ها منظم
امنیت کنترل دسترسی
امنیت نرم افزار
کنترل عملکرد
امنیت ایمیل
دیواره آتش

یک ساعت قطعی شبکه یا کندی اینترنت یا کار نکردن کامپیوترها و سرورها به معنای مختل شدن کسب و کار در آن یک ساعت است. خطرات ویروس‌ها و عدم پشتیبان‌گیری هم که جای خودش را دارد و ممکن است حتی حیات یک کسب و کار را به خطر بیندازد.ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم شبکه های کامپیوتری خود را زنده نگه دارید!